SCIHP0412-R047
BelBel
SCIHP0412-R047 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0412-R047
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus IND SMD 0.047UH 32A 200KHZ
lomakkeissa: SCIHP0412-R047.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
SCIHP0412-R047: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0412-R047 Valmistaja Bel
Kuvaus IND SMD 0.047UH 32A 200KHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156257 pcs Tietolomake SCIHP0412-R047.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm)
suojaus Shielded Sarja SCIHP0412
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 595-1757-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 200kHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Shielded Wirewound Inductor 13A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - värikylläisyys 32A