SCIHP0420TB-R47
BelBel
SCIHP0420TB-R47 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0420TB-R47
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus IND SMD 0.47UH 9.50A 200KHZ
lomakkeissa: SCIHP0420TB-R47.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
SCIHP0420TB-R47: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0420TB-R47 Valmistaja Bel
Kuvaus IND SMD 0.47UH 9.50A 200KHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170288 pcs Tietolomake SCIHP0420TB-R47.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm)
suojaus Shielded Sarja SCIHP0420TB
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 200kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 7A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Nykyinen arvostelu 7A
Nykyinen - värikylläisyys 9.5A