SCIHP0530-R68
BelBel
SCIHP0530-R68 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0530-R68
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus IND SMD 0.68UH 14.0A 200KHZ
lomakkeissa: SCIHP0530-R68.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SCIHP0530-R68: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0530-R68 Valmistaja Bel
Kuvaus IND SMD 0.68UH 14.0A 200KHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156818 pcs Tietolomake SCIHP0530-R68.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm)
suojaus Unshielded Sarja SCIHP0530
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 200kHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Nykyinen arvostelu 8.5A
Nykyinen - värikylläisyys 14A