SCIHP0718-R82M
BelBel
SCIHP0718-R82M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0718-R82M
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD
lomakkeissa: SCIHP0718-R82M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
SCIHP0718-R82M: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0718-R82M Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 280592 pcs Tietolomake SCIHP0718-R82M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCIHP0718
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 200kHz
induktanssi 820nH Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Wirewound Inductor 8A 15.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15.9 mOhm Max Nykyinen arvostelu 8A
Nykyinen - värikylläisyys 14A