SCIHP0750-R82
BelBel
SCIHP0750-R82 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIHP0750-R82
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus IND SMD 0.82UH 18.0A 200KHZ
lomakkeissa: SCIHP0750-R82.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SCIHP0750-R82: n tekniset tiedot
Osa numero SCIHP0750-R82 Valmistaja Bel
Kuvaus IND SMD 0.82UH 18.0A 200KHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 145912 pcs Tietolomake SCIHP0750-R82.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
suojaus Unshielded Sarja SCIHP0750
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 200kHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Wirewound Inductor 15A 7.5 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm Nykyinen arvostelu 15A
Nykyinen - värikylläisyys 18A