SCMS5D14-331
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCMS5D14-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 210MA 6.8 OHM
lomakkeissa: SCMS5D14-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SCMS5D14-331: n tekniset tiedot
Osa numero SCMS5D14-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 210MA 6.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 255335 pcs Tietolomake SCMS5D14-331.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SCMS5D14
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.059" (1.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Inductor 210mA 6.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.8 Ohm Max Nykyinen arvostelu 210mA
Nykyinen - värikylläisyys 190mA