SCMS5D20-331
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCMS5D20-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 340MA 3.84 OHM
lomakkeissa: SCMS5D20-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SCMS5D20-331: n tekniset tiedot
Osa numero SCMS5D20-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 340MA 3.84 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 256408 pcs Tietolomake SCMS5D20-331.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SCMS5D20
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Inductor 340mA 3.84 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.84 Ohm Max Nykyinen arvostelu 340mA
Nykyinen - värikylläisyys 155mA