SCRH104R-331
BelBel
SCRH104R-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH104R-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 630MA 1.09 OHM
lomakkeissa: SCRH104R-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SCRH104R-331: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH104R-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 630MA 1.09 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 206247 pcs Tietolomake SCRH104R-331.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH104R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Inductor 630mA 1.09 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.09 Ohm Max Nykyinen arvostelu 630mA
Nykyinen - värikylläisyys 700mA