SCRH125-331
BelBel
SCRH125-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH125-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 1.04A 510 MOHM
lomakkeissa: SCRH125-331.pdf
  • Viesti
SCRH125-331: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH125-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 1.04A 510 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 230183 pcs Tietolomake SCRH125-331.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH125
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Inductor 1.04A 510 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 510 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.04A
Nykyinen - värikylläisyys 680mA