SCRH127-331
BelBel
SCRH127-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH127-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 1.22A 640 MOHM
lomakkeissa: SCRH127-331.pdf
  • Viesti
SCRH127-331: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH127-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 1.22A 640 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 192616 pcs Tietolomake SCRH127-331.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH127
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 595-1459-2
SCRH127-331M
SCRH127331
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Inductor 1.22A 640 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 640 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.22A Nykyinen - värikylläisyys 950mA