SCRH64-271
BelBel
SCRH64-271 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH64-271
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 450MA 2.37 OHM
lomakkeissa: SCRH64-271.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCRH64-271: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH64-271 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 270UH 450MA 2.37 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 264947 pcs Tietolomake SCRH64-271.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH64
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 270µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Shielded Inductor 450mA 2.37 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.37 Ohm Max Nykyinen arvostelu 450mA
Nykyinen - värikylläisyys 260mA