SCRH64B-101
BelBel
SCRH64B-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH64B-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 420MA 1.03 OHM
lomakkeissa: SCRH64B-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCRH64B-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH64B-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 420MA 1.03 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 188739 pcs Tietolomake SCRH64B-101.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH64B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 420mA 1.03 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.03 Ohm Max Nykyinen arvostelu 420mA
Nykyinen - värikylläisyys 420mA