SCRH64B-331
BelBel
SCRH64B-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH64B-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM
lomakkeissa: SCRH64B-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCRH64B-331: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH64B-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 230MA 2.67 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 217804 pcs Tietolomake SCRH64B-331.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH64B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Inductor 230mA 2.67 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.67 Ohm Max Nykyinen arvostelu 230mA
Nykyinen - värikylläisyys 230mA