SCRH73B-101
BelBel
SCRH73B-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH73B-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM
lomakkeissa: SCRH73B-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCRH73B-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH73B-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 270942 pcs Tietolomake SCRH73B-101.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH73B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 500mA 790 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 790 mOhm Max Nykyinen arvostelu 500mA
Nykyinen - värikylläisyys 500mA