SCRH74-101
BelBel
SCRH74-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH74-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM
lomakkeissa: SCRH74-101.pdf
  • Viesti
SCRH74-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH74-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 240440 pcs Tietolomake SCRH74-101.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH74
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 595-1509-2
SCRH74-101M
SCRH74101
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 600mA 610 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys 600mA