SCRH74-271
BelBel
SCRH74-271 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH74-271
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 340MA 1.64 OHM
lomakkeissa: SCRH74-271.pdf
  • Viesti
SCRH74-271: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH74-271 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 270UH 340MA 1.64 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 278766 pcs Tietolomake SCRH74-271.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH74
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 270µH Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Shielded Inductor 340mA 1.64 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.64 Ohm Max Nykyinen arvostelu 340mA
Nykyinen - värikylläisyys 340mA