SCRH74B-101
BelBel
SCRH74B-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH74B-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM
lomakkeissa: SCRH74B-101.pdf
  • Viesti
SCRH74B-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH74B-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204818 pcs Tietolomake SCRH74B-101.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
suojaus Shielded Sarja SCRH74B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 600mA 610 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Nykyinen arvostelu 600mA
Nykyinen - värikylläisyys 600mA