SCX147-101
BelBel
SCX147-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCX147-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
lomakkeissa: SCX147-101.pdf
  • Viesti
SCX147-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCX147-101 Valmistaja Bel
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4476 pcs Tietolomake SCX147-101.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm)
suojaus Unshielded Sarja SCX147
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 595-1616-1
Käyttölämpötila - Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 396.9µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 100µH Korkeus 0.276" (7.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Unshielded 2 Coil Inductor Array 396.9µH Inductance - Connected in Series 100µH Inductance - Connected in Parallel 303 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 920mA Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 1.21 Ohm Max
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 303 mOhm Max Virta-arvo - sarja 460mA
Nykyinen Rating - Parallel 920mA