SIP501.8LT
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIP501.8LT
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 1.8V 11W
lomakkeissa: SIP501.8LT.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SIP501.8LT: n tekniset tiedot
Osa numero SIP501.8LT Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.8V 11W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3847 pcs Tietolomake SIP501.8LT.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 1.8V Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 5.5V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) Sarja SIP 500
Virta (wattia) 11W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 11-SIP Module Käyttölämpötila 0°C ~ 55°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet OCP, SCP tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 6A 4.5V - 5.5V Input Nykyinen - Output (Max) 6A
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SIP4612BDVP-T1-E3
SIP4612BDVP-T1-E3
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: IC LOAD SW HISIDE 1A SC75-6
Varastossa: 3871 pcs
ladata: SIP4612BDVP-T1-E3.pdf
RFQ
SIP501.2LT
SIP501.2LT
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Varastossa: 5401 pcs
ladata: SIP501.2LT.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
ladata: SIP501.5LT.pdf
SIP501.8LTR7
SIP501.8LTR7
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
ladata: SIP501.8LTR7.pdf
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.5V 20W
SIP501.2LTR
SIP501.2LTR
ladata: SIP501.2LTR.pdf
SIP502.5LTR7
SIP502.5LTR7
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.5V 15W
ladata: SIP502.5LTR7.pdf
Kuvaus: DC DC CONVERTER 2.1V 20W
Kuvaus: DC DC CONVERTER
ladata:
ladata: SIP502.5LTR.pdf
ladata: SIP4613BDVP-T1-E3.pdf
SIP4613ADVP-T1-E3
SIP4613ADVP-T1-E3
ladata: SIP4613ADVP-T1-E3.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna