1855ABHD3
BeldenBelden
Belden
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1855ABHD3
Valmistaja / merkki: Belden
Tuotteen Kuvaus CONN, 3PC, 22-24 AWG
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
501 pcs
  • Viesti
1855ABHD3: n tekniset tiedot
Osa numero 1855ABHD3 Valmistaja Belden
Kuvaus CONN, 3PC, 22-24 AWG Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 33155 pcs Tietolomake
Sarja * Muut nimet BEL14548
Yksityiskohtainen kuvaus Connector
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1855A N3U1000
1855A N3U1000
valmistajat: Belden
Kuvaus: #23 PE/GIFHDPE SH FR PVC
Varastossa: 175414 pcs
ladata:
RFQ
1855P 0031000
1855P 0031000
valmistajat: Belden
Kuvaus: #23 FFEP SH FLRST
Varastossa: 64 pcs
ladata:
RFQ
1855ABHDL
1855ABHDL
Kuvaus: CONN, LCK, 22-24 AWG/50PK
Varastossa: 23980 pcs
1855A N3UN1000
1855A N3UN1000
Kuvaus: #23 FFEP SH FLRST
Varastossa: 71 pcs
Varastossa: 67 pcs
1855ABHD3-ENH
1855ABHD3-ENH
Kuvaus: CONN, 3PC, 22-24 AWG
1855ABHD1
1855ABHD1
Kuvaus: CONN, 1PC, 22-24 AWG/50PK
1855A 010N1000
1855A 010N1000
Varastossa: 65 pcs
1855A 010500
1855A 010500
Kuvaus: CABLE COAX 23 AWG 500'
Varastossa: 254 pcs
ladata: 1855A 010500.pdf
1855A 0101000
1855A 0101000
Kuvaus: CABLE COAX 23 AWG 1000'
Varastossa: 161 pcs
ladata: 1855A 0101000.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna