FD3D012L9A
FD3D012L9A
valmistajat: Belden
Kuvaus: FD DN_TB OM3 12F LSZH
Varastossa: 19868 pcs
ladata:
RFQ
FD3D006L9A
FD3D006L9A
valmistajat: Belden
Kuvaus: FD DN_TB OM3 6F LSZH
Varastossa: 34821 pcs
ladata:
RFQ
FD3D008R9
FD3D008R9
Kuvaus: FD DN_TB OM3 8F OFNR NON_UNI
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna