FDSD144LK
BeldenBelden
Belden
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FDSD144LK
Valmistaja / merkki: Belden
Tuotteen Kuvaus FD DN_TB OS2 144F LSZH UNI_12F
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FDSD144LK: n tekniset tiedot
Osa numero FDSD144LK Valmistaja Belden
Kuvaus FD DN_TB OS2 144F LSZH UNI_12F Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 4537 pcs Tietolomake
Sarja * Muut nimet BEL31590
Yksityiskohtainen kuvaus Fiber Optic Cable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FDSD096RK
FDSD096RK
valmistajat: Belden
Kuvaus: FD DN_TB OS2 96F OFNR
Varastossa: 7507 pcs
ladata:
RFQ
FDSD096LKY
FDSD096LKY
valmistajat: Belden
Kuvaus: FD DN_TB OS2 96F LSZH
Varastossa: 5088 pcs
ladata:
RFQ
FDSD144LKY
FDSD144LKY
Kuvaus: FD DN_TB OS2 144F LSZH