FI4D012P9A
FI4D012P9A
valmistajat: Belden
Kuvaus: FI DN_TB OM4 12F OFNP
Varastossa: 23850 pcs
ladata:
RFQ
FI4D012R9A
FI4D012R9A
valmistajat: Belden
Kuvaus: FI DN_TB OM4 12F OFNR
Varastossa: 25057 pcs
ladata:
RFQ
FI4D012F9
FI4D012F9
Kuvaus: FI DN_TB OM4 12F OFCR_AIA
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna