2003-09-SM-RPLF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2003-09-SM-RPLF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2003-09-SM-RPLF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus GDT, 2 ELECTRODE, 90V
lomakkeissa: 2003-09-SM-RPLF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
2003-09-SM-RPLF: n tekniset tiedot
Osa numero 2003-09-SM-RPLF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus GDT, 2 ELECTRODE, 90V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111991 pcs Tietolomake 2003-09-SM-RPLF.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 90V Toleranssi ±20%
Sarja 2003 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2-SMD Cylinder Square End Muut nimet 2003-09-SM-RPLFCT
Napaluku 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 1000A (1kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 90V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2003
valmistajat: Curtis Industries
Kuvaus: CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.438"
Varastossa: 43358 pcs
ladata: 2003.pdf
RFQ
2003-20-SM-RPLF
2003-20-SM-RPLF
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: GDT, 2 ELECTRODE, 200V
Varastossa: 369429 pcs
ladata: 2003-20-SM-RPLF.pdf
RFQ
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: GDT, 2 ELECTRODE, 230V