CD214A-R1100
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-R1100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CD214A-R1100
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC
lomakkeissa: CD214A-R1100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15000 pcs
  • Viesti
CD214A-R1100: n tekniset tiedot
Osa numero CD214A-R1100 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1897956 pcs Tietolomake CD214A-R1100.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Käyttölämpötila - liitäntä -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 100V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A Kapasitanssi @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz