CD214B-R31000
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-R31000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CD214B-R31000
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 3A SMB
lomakkeissa: CD214B-R31000.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
CD214B-R31000: n tekniset tiedot
Osa numero CD214B-R31000 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus DIODE GEN PURP 1KV 3A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 790550 pcs Tietolomake CD214B-R31000.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Toimittaja Device Package SMB (DO-214AA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Käyttölämpötila - liitäntä -65°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 1000V 3A Surface Mount SMB (DO-214AA) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 1000V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A Kapasitanssi @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz