CM201212-R12KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CM201212-R12KL
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM
lomakkeissa: CM201212-R12KL.pdf
  • Viesti
CM201212-R12KL: n tekniset tiedot
Osa numero CM201212-R12KL Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3357 pcs Tietolomake CM201212-R12KL.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
suojaus Unshielded Sarja CM201212
Arvioinnit - Q @ Freq 8 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Polymer
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25.2MHz
induktanssi 120nH Korkeus - Istuva (Max) 0.058" (1.47mm)
Taajuus - Self Resonant 600MHz Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Wirewound Inductor 275mA 990 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 990 mOhm Max Nykyinen arvostelu 275mA