CM252016-R15KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R15KL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CM252016-R15KL
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 160MA 980 MOHM
lomakkeissa: CM252016-R15KL.pdf
  • Viesti
CM252016-R15KL: n tekniset tiedot
Osa numero CM252016-R15KL Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 150NH 160MA 980 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4123 pcs Tietolomake CM252016-R15KL.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
suojaus Unshielded Sarja CM252016
Arvioinnit - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Polymer
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25.2MHz
induktanssi 150nH Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm)
Taajuus - Self Resonant 340MHz Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 980 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max Nykyinen arvostelu 160mA