CMH322522-R15ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMH322522-R15ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMH322522-R15ML
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 450MA 250 MOHM
lomakkeissa: CMH322522-R15ML.pdf
  • Viesti
CMH322522-R15ML: n tekniset tiedot
Osa numero CMH322522-R15ML Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 150NH 450MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 485550 pcs Tietolomake CMH322522-R15ML.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Shielded Sarja CMH322522
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25.2MHz
induktanssi 150nH Korkeus - Istuva (Max) 0.094" (2.40mm)
Taajuus - Self Resonant 450MHz Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 250 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Nykyinen arvostelu 450mA