CMH322522-R68ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMH322522-R68ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMH322522-R68ML
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 450MA 600 MOHM
lomakkeissa: CMH322522-R68ML.pdf
  • Viesti
CMH322522-R68ML: n tekniset tiedot
Osa numero CMH322522-R68ML Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 680NH 450MA 600 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 459167 pcs Tietolomake CMH322522-R68ML.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Shielded Sarja CMH322522
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25.2MHz
induktanssi 680nH Korkeus - Istuva (Max) 0.094" (2.40mm)
Taajuus - Self Resonant 160MHz Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 600 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Nykyinen arvostelu 450mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CMH322522-R82KL
CMH322522-R82KL
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: FIXED IND 820NH 450MA 650 MOHM