CRA2512-FZ-R034ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2512-FZ-R034ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRA2512-FZ-R034ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.034 OHM 1% 3W 2512
lomakkeissa: CRA2512-FZ-R034ELF.pdf
  • Viesti
CRA2512-FZ-R034ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRA2512-FZ-R034ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.034 OHM 1% 3W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5113 pcs Tietolomake CRA2512-FZ-R034ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Sarja CRA2512 paneeli tila 34 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 34 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Sävellys Metal Element