CRL0603-FW-R910ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL0603-FW-R910ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRL0603-FW-R910ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: CRL0603-FW-R910ELF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
CRL0603-FW-R910ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRL0603-FW-R910ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3493988 pcs Tietolomake CRL0603-FW-R910ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja CRL paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 mOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film