CRL0805-FW-R200ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL0805-FW-R200ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRL0805-FW-R200ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: CRL0805-FW-R200ELF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
CRL0805-FW-R200ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRL0805-FW-R200ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167248 pcs Tietolomake CRL0805-FW-R200ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja CRL paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet CRL0805-FW-R200ELFCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film