CRL0805-FW-R910ELF
Bourns Inc.Bourns Inc.
CRL0805-FW-R910ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRL0805-FW-R910ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.91 OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: CRL0805-FW-R910ELF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
CRL0805-FW-R910ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRL0805-FW-R910ELF Valmistaja Bourns Inc.
Kuvaus RES SMD 0.91 OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5504963 pcs Tietolomake CRL0805-FW-R910ELF.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.125W, 1/8W
Jännite - Breakdown 0805 Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja CRL
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero CRL0805-FW-R910ELF Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet - FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 0.91 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 0.91 OHM 1% 1/8W 0805 Päällystys, Kotelomalli Thick Film