CRL1206-FW-R100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL1206-FW-R100ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRL1206-FW-R100ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: CRL1206-FW-R100ELF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CRL1206-FW-R100ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRL1206-FW-R100ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1841228 pcs Tietolomake CRL1206-FW-R100ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja CRL paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet CRL1206-FW-R100ELFTR
CRL1206FWR100ELF
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film