CRL2010-FW-R110ELF
Tuote-esittely
Osa numero: CRL2010-FW-R110ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.11 OHM 1% 1/2W 2010
lomakkeissa: CRL2010-FW-R110ELF.pdf
  • Viesti
CRL2010-FW-R110ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRL2010-FW-R110ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.11 OHM 1% 1/2W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 623502 pcs Tietolomake CRL2010-FW-R110ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja CRL paneeli tila 110 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 110 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film