CRL2512-FW-R910ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL2512-FW-R910ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRL2512-FW-R910ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: CRL2512-FW-R910ELF.pdf
  • Viesti
CRL2512-FW-R910ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRL2512-FW-R910ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 814551 pcs Tietolomake CRL2512-FW-R910ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Sarja CRL paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film