CRM2010AFX-R100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2010AFX-R100ELF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRM2010AFX-R100ELF
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: CRM2010AFX-R100ELF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
CRM2010AFX-R100ELF: n tekniset tiedot
Osa numero CRM2010AFX-R100ELF Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 361757 pcs Tietolomake CRM2010AFX-R100ELF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja CRM-A paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet CRM2010AFX-R100ELFTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film