CS321613-R15K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS321613-R15K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS321613-R15K
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM
lomakkeissa: CS321613-R15K.pdf
  • Viesti
CS321613-R15K: n tekniset tiedot
Osa numero CS321613-R15K Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5839 pcs Tietolomake CS321613-R15K.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1206 (3216 Metric) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
suojaus Shielded Sarja CS321613
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet CS321613-R15KCT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.059" (1.50mm) Taajuus - Self Resonant 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Shielded Multilayer Inductor 250mA 200 mOhm Max 1206 (3216 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -