MF-R1100-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R1100-AP-99 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-R1100-AP-99
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
lomakkeissa: MF-R1100-AP-99.pdf
  • Viesti
MF-R1100-AP-99: n tekniset tiedot
Osa numero MF-R1100-AP-99 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3697 pcs Tietolomake MF-R1100-AP-99.pdf
Jännite - Max 16V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 20s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.953" L x 0.118" W (24.20mm x 3.00mm) Sarja Multifuse®, MF-R
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 14 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 3 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.402" (10.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.295" (32.90mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 22A Nykyinen - Max 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 11A Hyväksynnät cURus, TUV