MF-R300-2-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R300-2-99 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-R300-2-99
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
lomakkeissa: MF-R300-2-99.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MF-R300-2-99: n tekniset tiedot
Osa numero MF-R300-2-99 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103929 pcs Tietolomake MF-R300-2-99.pdf
Jännite - Max 30V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 10.8s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.472" L x 0.118" W (12.00mm x 3.00mm) Sarja Multifuse®, MF-R
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet MF-R300-2-99CT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.720" (18.30mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 6A
Nykyinen - Max 40A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 3A