MF-RHT200/32-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MF-RHT200/32-0
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus 2.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT
lomakkeissa: MF-RHT200/32-0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MF-RHT200/32-0: n tekniset tiedot
Osa numero MF-RHT200/32-0 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus 2.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 254400 pcs Tietolomake MF-RHT200/32-0.pdf
Jännite - Max 32V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 3s Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.370" Dia x 0.118" T (9.40mm x 3.00mm) Sarja Multifuse®, MF-RHT
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 110 mOhms Resistance - Initial (Ri) (Min) 45 mOhms
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 32V 2A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 3.8A
Nykyinen - Max 50A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 2A