PM1008-R47K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R47K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM1008-R47K
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 470MA 1.19 OHM
lomakkeissa: PM1008-R47K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PM1008-R47K: n tekniset tiedot
Osa numero PM1008-R47K Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 470NH 470MA 1.19 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2801 pcs Tietolomake PM1008-R47K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
suojaus Unshielded Sarja PM1008
Arvioinnit - Q @ Freq 45 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet M1196TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant 450MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 1.19 Ohm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.19 Ohm
Nykyinen arvostelu 470mA Nykyinen - värikylläisyys -