PM1210-R022K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R022K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM1210-R022K
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22NH 450MA 200 MOHM
lomakkeissa: PM1210-R022K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PM1210-R022K: n tekniset tiedot
Osa numero PM1210-R022K Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 22NH 450MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3452 pcs Tietolomake PM1210-R022K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja PM1210
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet M6085TR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 22nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 1.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 450mA Nykyinen - värikylläisyys -