PM1812-R18K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1812-R18K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM1812-R18K
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180NH 700MA 240 MOHM
lomakkeissa: PM1812-R18K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PM1812-R18K: n tekniset tiedot
Osa numero PM1812-R18K Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 180NH 700MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5913 pcs Tietolomake PM1812-R18K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja PM1812
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet M6035DKR Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25.2MHz induktanssi 180nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Unshielded Inductor 700mA 240 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -