PM20S-R018M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PM20S-R018M
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18NH 690MA 130 MOHM
lomakkeissa: PM20S-R018M.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PM20S-R018M: n tekniset tiedot
Osa numero PM20S-R018M Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 18NH 690MA 130 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6898 pcs Tietolomake PM20S-R018M.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Shielded Sarja PM20S
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet PM20SR018M Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 18nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 18nH Shielded Molded Inductor 690mA 130 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 690mA Nykyinen - värikylläisyys -