PVC6A103C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6A103C01B00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PVC6A103C01B00
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: PVC6A103C01B00.pdf
  • Viesti
PVC6A103C01B00: n tekniset tiedot
Osa numero PVC6A103C01B00 Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5373 pcs Tietolomake PVC6A103C01B00.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Sarja PVC6 resistiivinen Material Ceramic
paneeli tila 10 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet 490-2695
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment