PWR263S-35-R200F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-R200F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PWR263S-35-R200F
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 1% 35W D2PAK
lomakkeissa: PWR263S-35-R200F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
PWR263S-35-R200F: n tekniset tiedot
Osa numero PWR263S-35-R200F Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 1% 35W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31188 pcs Tietolomake PWR263S-35-R200F.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package D2PAK Koko / Dimension 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Sarja PWR263S-35 paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 35W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.192" (4.88mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film