SRP4012-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP4012-R47M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SRP4012-R47M
Valmistaja / merkki: Bourns, Inc.
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 6.5A 20 MOHM SMD
lomakkeissa: SRP4012-R47M.pdf
  • Viesti
SRP4012-R47M: n tekniset tiedot
Osa numero SRP4012-R47M Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 470NH 6.5A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3327 pcs Tietolomake SRP4012-R47M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.185" L x 0.157" W (4.70mm x 4.00mm)
suojaus Shielded Sarja SRP4012
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SRP4012-R47MTR
SRP4012R47M
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.5A Nykyinen - värikylläisyys 9A