1025HC30-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC30-RTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1025HC30-RTR
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE BRD MNT 30A 250VAC/72VDC SM
lomakkeissa: 1025HC30-RTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
3000 pcs
  • Viesti
1025HC30-RTR: n tekniset tiedot
Osa numero 1025HC30-RTR Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BRD MNT 30A 250VAC/72VDC SM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63605 pcs Tietolomake 1025HC30-RTR.pdf
Voltage Rating - DC 72V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.124" Dia x 0.394" L (3.15mm x 10.00mm) Sarja 1025HC
Vasteaika Fast Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, Square End Block Muut nimet 283-4680-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 112
DC Cold Resistance 0.0017 Ohms Nykyinen arvostelu 30A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 100A AC, 500A DC
Hyväksynnät cURus, PSE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1025R-00H
1025R-00H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM
Varastossa: 103094 pcs
ladata:
RFQ
1025HC25-RTR
1025HC25-RTR
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE BRD MNT 25A 72VAC/125VDC SM
Varastossa: 27867 pcs
ladata: 1025HC25-RTR.pdf
RFQ
1025C
1025C
valmistajat: Murata Power Solutions
Kuvaus: PULSE XFMR 2:1:1 24MH
ladata: 1025C.pdf
1025HC40-RTR
1025HC40-RTR
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM
ladata: 1025HC40-RTR.pdf
1025R-00F
1025R-00F
valmistajat: API Delevan